Komunikaty

Informacja

Informuję, że od dnia 08.04.2019r. (poniedziałek), możliwe jest rozpoczęcie akcji strajkowej przez nauczycieli naszej szkoły.

Ze swej strony oświadczam, że nawet gdyby doszło do protestu, zajęcia w szkole w dniach 8-9 kwietnia 2019r. odbędą się i przebiegać będą normalnie – z ewentualnymi niewielkimi zmianami organizacyjnymi.

Od 10 do 17 kwietnia 2019r. – jak co roku w szkole odbędą się egzaminy zewnętrzne i dni te są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Podczas tych dni do szkoły na egzamin udają się w dniach 10-12 kwietnia uczniowie klas 3 gimnazjum a w dniach 15-17 kwietnia uczniowie klas ósmych.

Pozostali uczniowie w te dni mają dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Jeżeli rodzice uczniów – ze względu na brak możliwości zaopiekowania się w tym czasie dziećmi –wyrażą oczekiwanie aby szkoła zapewniła opiekę w dniach 10-17 kwietnia ich dzieciom – powinni do dnia 09.04.2019r. zgłosić ten fakt wychowawcy kasy.

W dniach 10-17.04.2019r. w szkole funkcjonować będzie świetlica, która zorganizuje – stosownie do liczby i wieku dzieci zgłoszonych wychowawcom klas – zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach jej funkcjonowania – tj. od 6.50 do 16.20.

Nadmieniam, że o dalszym rozwoju wydarzeń będę państwa informowała na bieżąco.

 Anna Przygoda
Dyrektor szkoły

PS.
W dniach 15-17 kwietnia 2019r. w naszej parafii odbędą się rekolekcje wielkopostne - skierowane do uczniów naszej szkoły należących do parafii WNMP w Opatowie. Rekolekcje odbędą się zgodnie z harmonogramem opublikowanym przez parafię. 
Archiwum

UWAGA

Kuratorium Oświaty w Kielcach przesyła nam ankietę, która skierowana jest do wszystkich uczniów gimnazjów (wszystkie klasy I, II i III) do obowiązkowego wypełnienia, w terminie do 12 grudnia 2016 r. do godziny 12.00.
Dotyczy ona Podstawowego pytania: Czy jeśli w chwili obecnej kończyłbyś/kończyłabyś ośmioletnią szkołę podstawową czy byłbyś/byłabyś zainteresowany/a kształceniem w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza?         Wypełni ankietę to zajmie ci minutę:

                                                                                                                                                                                         

 Dzień 31.10.2016r. jest normalnym dniem nauki szkolnej. 

Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .