POMOC PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA KONSULTACJE DLA RODZICÓW

 KLASY 0-3

 Imię i nazwisko nauczyciela Termin (dzień tygodnia, godzina)miesiąc październik
miesiąc listopad
miesiąc grudzień 
Magdalena Żerdecka kontakt telefoniczny  Kontakt codzienny godz. 740 – 1310   -  -  -
Anna Włodarczyk kontakt telefoniczny  Kontakt codzienny godz. 740 – 1310   -  -  -
Danuta Rucińska kontakt telefoniczny  Kontakt codzienny godz. 740 – 1310   -  -  -
Honorata Kadela Pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 1530 2.10 6.11 4.12
Ewa Jasińska Pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 1530 2.10 6.11 4.12
Marianna Konecka Pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 1530 2.10 6.11 4.12
Dorota Wróblewska Pierwszy wtorek miesiąca godz. 1530 3.10 7.11 5.12
Beata Oleksiak Czwarta środa miesiąca godz. 1530 25.10 22.11 27.12
Urszula Wosik Pierwszy wtorek miesiąca godz. 1530 3.10 7.11 5.12
Magdalena Stępień Kontakt codzienny godz. 730-800  -  -  -
     

KLASY IV – VII oraz klasy  GIMNAZJUM

Imię i nazwisko nauczycielaTermin (dzień tygodnia, godzina)miesiąc październikmiesiąc listopad miesiąc grudzień
Aneta Gibała Pierwsza środa miesiąca godz. 1530 4.10 2.11 6.12
Katarzyna Hejnicka - Bystroń Ostatni piątek miesiąca godz. 1530 27.10 24.11 29.12
Barbara Majewska Pierwsza środa miesiąca godz. 1530 4.10 2.11 6.12
Agnieszka Kalita  Pierwszy wtorek miesiąca godz. 1530 3.10 7.11 5.12
Agnieszka Karnas Pierwszy wtorek miesiąca godz. 1530 3.10 7.11 5.12
Magdalena Szemraj  Pierwszy wtorek miesiąca godz. 1530 3.10 7.11 5.12
Zbigniew Wiśniewski Pierwszy piątek miesiąca godz. 1530 6.10 3.11 1.12
Wioletta Grabska Kontakt codzienny  - -
-
Mariusz Kadela Czwarty czwartek miesiąca godz. 1530 26.10 23.11 28.12
Adam Otoliński Drugi poniedziałek miesiąca godz. 1530 9.10 13.11 11.12
Alicja Janik Pierwszy czwartek miesiąca godz. 1530 5.10 2.11 7.12
Tomasz Partyka  Pierwszy piątek miesiąca godz. 1530 6.10 3.11 1.12
Paweł Pater Ostatni czwartek miesiąca godz. 1530 26.10 30.11 28.12
Ewa Gronek Ostatni piątek miesiąca godz. 1530 27.10 24.11 29.12
Wioletta Krakowiak Pierwsza środa miesiąca godz. 1530 4.10 2.11 6.12
Dorota Kozub Pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 1530 2.10 6.11 4.12
Anna Jakubowska Pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 1530 2.10 6.11 4.12
Agnieszka Sapała Pierwsza środa miesiąca godz. 1530 4.10 2.11 6.12
Wioletta Zakrzewska Ostatnia środa miesiąca godz. 1530 25.10 29.11 27.12
Anna Michalik-Sadaj Pierwsza środa miesiąca godz. 1530 4.10 2.11 6.12
Gustawa Skrzypczak Drugi czwartek miesiąca godz. 1530 12.10 9.11 14.12
Barbara Sus Pierwszy czwartek miesiąca godz. 1530 5.10 2.11 7.12
Ewa Stępień Ostatni czwartek miesiąca godz. 1530 26.10 30.11 28.12


Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .