Konkursy kuratoryjne, ogólnopolskie i lokalne - rok szkolny 2020/2021 - zapraszamy uczniów "Jedynki" do udziału

Regulamin Ogólny Konkursów 

Przedmiotowe Regulaminy Konkursowe
 
Ćwicz teraz technikę wypełniania e-testu na II etap  konkursów  przedmiotowych dla Szkoły Podstawowej
(tu znajdziesz testowe  hasła i loginy)   >>>>>>>> Następnie 
wchodzimy
na www.iTesty.edu.pl wybieramy testowy login oraz hasło i ćwiczymy umiejętności wypełniania testu on-line, jeżeli nie możesz się zalogować i wybrany login nie działa to wybierz inny gdyż w tym czasie ktoś go zajął i na nim ćwiczy  :)
  2020/21 - Terminarz konkursów przedmiotowych KO Kielce Konkurs "Losy żołnierza..."  Ogólnopolski Koordynator Konkursu ustalił termin etapu szkolnego na dzień 25 listopada 2020 r....... WIADOMOŚCI ARCHIWALNE............................................................... rok szkolny 2019/2020 ................................................................................

Archiwum rok szkolny 2018/2019

Laureaci z Jedynki jedyni w powiecie!


W dniu 4 kwietnia 2019r. uczniowie Opatowskiej „Jedynki” Michał Ołubiec i Bartłomiej Wiśniewski  jako jedyni w powiecie opatowskim odebrali okolicznościowe medale i tytuły laureatów kuratoryjnych konkursów przedmiotowych województwa świętokrzyskiego dla uczniów szkół podstawowych.
Ich sukces jest ogromnym osiągnięciem nie tylko w skali powiatu. W konkursach wzięło udział ponad 8 tysięcy uczniów szkół podstawowych w województwie a laureatów jest tylko 55. Najpopularniejszy w tym roku był konkurs z języka angielskiego. Wzięło w nim udział aż 3 tys. uczniów a ostatecznie tytuł laureata uzyskało tylko 14 uczniów!
Właśnie w tym konkursie brał udział Michał Ołubiec. Zdobył on tytuł laureata z języka angielskiego uzyskując ex aequo 3 wynik w województwie. Do konkursu Michała z dużym zaangażowaniem przygotowywała p. dyrektor Anna Przygoda.
Z kolei Bartłomiej Wiśniewski został jednym z 20 laureatów konkursu z matematyki uzyskując ex aequo 3 wynik w województwie. Do konkursu Bartka z zaangażowaniem przygotowywała nauczycielka matematyki p. Agnieszka Sapała.
Uroczysta gala podsumowująca tegoroczne konkursy miała miejsce w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Medale i dyplomy 55 najzdolniejszym uczniom szkół podstawowych wręczali osobiście: Świętokrzyski Kurator Oświaty Kazimierz Mądzik, wicemarszałek Renata Janik oraz Jacek Wołowiec, dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Zawodowego. Podczas gali obok uczniów na scenie stały nauczycielki przygotowujące ich do konkursów a z sali obserwowali ceremonię ich dumni rodzice.
Za każdym sukcesem w konkursie stoi ogromna tytaniczna praca wybitnie uzdolnionego ucznia, pełen zaangażowania, kompetentny nauczyciel, oraz mądry poświęcający swój czas i środki rodzic!  We are the champions!!!

Archiwum

2016

Uczniowie Gimnazjum Nr 1 w Opatowie Jan Lis i Igor Adamski podczas Gali Laureatów w Kielcach
- laureaci szczebla wojewódzkiego konkursu biologicznego

 Obaj uplasowali się w ścisłej czołówce konkursu Igor Adamski uzyskał 3 wynik w województwie a  Jan Lis 5 wynik w województwie!

Jest to ogromny sukces uczniów "Jedynki" zważywszy na fakt, że stanowią oni połowę laureatów ze wszystkich konkursów gimnazjalnych z powiatu opatowskiego w tym roku!

Gratulujemy jeszcze raz  tak dużego sukcesu Igorowi i  Janowi a Pani Agnieszce Karnas dziękujemy za doskonałe przygotowanie uczniów do bardzo trudnego konkursu.

#